SOMSLOVAK.SK – nová internetová tržnica má za cieľ pomôcť hlavne podnikateľom dotknutým dôsledkami pandémie

Slovenský klub podnikateľov reflektuje na ťažké ekonomické časy, ktoré prežívajú podnikatelia na celom Slovensku. Pandémia koronavírusu ohrozila viac ako 3 000 podnikov, hlavne malých a stredných podnikateľov, preto hľadal Slovenský klub podnikateľov spôsob, ako im pomôcť.

Spustená platforma www.somslovak.sk, poskytuje možnosť získania finančných prostriedkov z predaja produktov Som Slovák, čím chcú zakladatelia podporiť aktivity Záhoráckeho klubu podnikateľov.

Iniciatíva na založenie portálu somslovak.sk vznikla na pôde Záhoráckeho a Slovenského klubu podnikateľov. Jeho zakladatelia zbierajú skúsenosti a pomáhajú napredovať podnikateľom v rámci združenia Záhorácky klub podnikateľov o. z. už  tri roky.

„Každoročne organizujeme desiatky biznis raňajok pre podnikateľov z rôznych segmentov podnikania, venujeme sa prepájaniu podnikateľov a vytváraniu hlbších vzťahov medzi nimi, zdieľaniu poznatkov, skúseností a vedomosti medzi členmi. Poznáme tak ich príbehy a bolo pre nás veľkou výzvou zapracovať na niečom, čo môže ponúknuť pomocnú ruku celému Slovensku,“ doplnil Martin Vach zo Slovenského klubu podnikateľov.

Z vlastného regiónu eviduje Záhorácky klub podnikateľov pokles dopytu predovšetkým pri službách poskytovaných drobnými živnostníkmi a malými firmami. Preto sa portál zameral aj na pomoc tejto skupine podnikateľov.

24 februára, 2021

Kontaktný formulár

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia vašej požiadavky. Viac tu.

Chcete podnikať v progresívnom prostredí
plnom inovácií a trendov?

Pridajte sa do nášho klubu. Radi sa staneme Vaším „domovom“ pre moderné podnikanie.

Kontaktovať klub